Neli geimi võitnud Järvamaa pälvis meistriliigas viienda koha

Järvamaa Võrkpalliklubi pakkus oma poolehoidjatele hooaja lõpetuseks meeldiva emotsiooni, alistades kodusaalis esmalt TTÜ 3:0 (25:19, 25:22, 25:17) ja võitis seejärel ka 15:11 kuldse geimi, mis tähendas, et Kesk-Eesti võistkond lõpetas tänavuse meistrisarja viienda kohaga. Seeria eilses avamängus vastasele 1:3 alla jäänud Järvamaa alustas täna palju bravuurikamalt ja võitis esimese geimi hoolimata kahekordsest allajäämisest vastuvõtul –

Loe edasi →

Järvamaa ja TTÜ selgitavad meistriliiga viienda koha omaniku

Järvamaa Võrkpalliklubil ja TTÜ-l seisab ees kahemänguline duell, määramaks kumb võistkond lõpetab käesoleva hooaja Eesti meistriliigas viienda ja kumb kuuendana. Esimene kohtumine algab teisipäeval kell 18:30 TTÜ spordihoones, korduskohtumine kolmapäeval kell 20:00 Paides E-Piima spordihallis. Põhimõttelises heitluses lähevad vastamisi kaks Eesti võistkonda, kel ei õnnestunud Baltikumi klubisid ühendavas Credit24 Meistriliigas esikaheksasse murda. Järvamaa lõpetas põhiturniiri

Loe edasi →

Just sellise autoga sõidab üks õnnelik pealtvaataja koju!

Pühapäeval 26.02 kell 17.00 Paide E-Piim Spordihallis Credit24 Meistriliiga mäng Järvamaa vs Rakvere. Lisaks põnevale võrkpallilahingule laste ja noorte kultuuriaasta üllatused, kõigile piletiostjatele tasuta pääse MADhouse Rapla ööklubisse, 5 õnnelikku võidavad Pizzakioski 10.- kinkekaardi, Femme ja Fenella imelised tantsutüdrukud, muusika ja valgus efektid, ning üks ünnelik kes võidab tuttuue Škoda Superb Combi kasutusõiguse! Tule, kutsu

Loe edasi →

Järvamaa Võrkpalliklubile võõrsilt võit ja kaotus

Laupäeval sai play-off koha eest võitlev Järvamaa Võrkpalliklubi võõrsil väga olulise ja raske 3:1 võidu ASK/Kuldiga meeskonna üle. Geimid lõppesid tulemustega 22:25, 25:21, 25:21 ja 28:26. Suurimad punktitoojad olid Virko Vantsi, Martti Rosenblatt ja Martin Ruul, kes kogusid vastavalt 22, 14 ja 11 punkti. Eile kohtuti samuti võõrsil VK Biolars/Jelgavaga, kellega peetud tasavägises matšis tuli

Loe edasi →

Järvamaa Võrkpalliklubi teenis Credit24 Meistriliiga tabelisse punktilisa,kuid pidi tunnistama RTU/Robežsardze paremust.

Ülimalt valusa kaotuse sai koduväljakul Järvamaa Võrkpalliklubi, kes jäi RTU/Robežsardzele alla 2:3 (21:25, 25:21, 25:19, 22:25, 11:15). Haiguse tõttu ei osalenud tänaseski matšis temporündaja Martin Ruul, mis tähendas, et tema kohta täitis diagonaalründaja Linas Petravicius. Enim punkte kogus vanameister Ilmar Mõttus, kelle arvele jäi 20 punkti. Virko Vantsi lisas 18, Helar Jalg 13 ja Martti

Loe edasi →

Järvamaa Võrkpalliklubi pidi tunnistama võitluslikus lahingus Poliurs/Ozolnieki paremust

Laupäeval toimunud Credit24 Meistriliiga kohtumises pidi Järvamaa Võrkpalliiklubi koduseinte vahel tunnistama Poliurs/Ozolnieki meeskonna 3:1 paremust (25:23;23:25;25:23;26:24). Koduvõistkonna edukaim oli vanameister Ilmar Mõttus, kes tõi 20 punkti ja jäi 13-ga plussi. Virko Vantsi saldoks kujunes 16 ja pikalt vigastuspausilt naasnud Helar Jalg lisas 12. „Helari tagasitulek annab nii võistkonnale kui treeneritele uued võimalused. Tema osavus, mängutase

Loe edasi →

Järvamaa Võrkpalliklubi lõpetas avaringi võiduga

Möödunud nädalavahetusel sai läbi Credit24 Meistriliiga põhiturniiri avaring. Järvamaa Võrkpalliklubi, kes pidas kaks välismängu Leedus, pidi laupäeval tunnistama 3:1 Flamingo Volley Tauras meeskonna paremust. Pühapäeval aga sai nautida võidurõõmu. Pingelises, viie geimilises kohtumises alistasid Järvamaa võrkpallurid Elga Master Idea meeskonna 3:2. Kesk-Eesti võistkonnale tõi 20 punkti Virko Vantsi, Johan Vahter ja Ilmar Mõttus lisasid 13.

Loe edasi →

Järvamaa pidi tunnistama Biolars/Jelgava paremust

Nädalavahetusel oli Järvamaa võrkpalliklubi meestel kibekiire, laupäevases kodumängus tuli ASK/Kuldiga üle võit ja pühapäeval Biolars/Jelgavalt kaotus. See oli tänavusel hooajal esimene koduses Paide E-Piima spordihallis saadud kaotus. Järvamaa purustas laupäeval ASK/Kuldiga skooriga 3 : 0. Tabelis tähendab see, et võrkpalliklubi oli kuue mänguga kogunud kolm võitu ja üheksa punkti ning tõusnud üheksandale kohale. Järvamaa võrkpalliklubi

Loe edasi →

Järvamaa alistas ASK/Kuldiga

Kodusaalis jätkab puhaste paberitega Järvamaa Võrkpalliklubi, kes alistas täna ASK/Kuldīga 3:0 (25:10, 25:15, 25:20). „Tabeliseis kohustab meid sellistest mängudest punktilisa võtma. Esimese geimi numbrid näitavad küll meie mäekõrgust üleolekut, ent teises ja kolmandas mäng võrdsustus. Tähsaim on, et saime võidu kätte ja võitlusvaimu meestel jagub. Homme on uus päev ja tahame Jelgava vastu jälle kolme

Loe edasi →

Järvamaa võõrustab ASK/Kuldigat ja Biolars/Jelgavat

Tihe nädalavahetus toob Credit24 Meistriliigas kuraditosin kohtumist, millest üheksale saavad võrkpallisõbrad ka otsepildis kaasa elada. Kaheksa mängu on nähtavad Postimehe vahendusel, Rakvere Võrkpalliklubi ja liiga liidri, Vilniuse Flamingo heitlust saab lisaks nautida ka Kanal 12-s. Lisaks teeb Läti portaal Sportacentrs ülekande ka pühapäevasest RTU/Robežsardze ja TTÜ matšist. Kuna võistkondadel on liigas peetud erinev arv kohtumisi,