Järvamaa VK teenis 2015 avanädalal punktilisa

2015 aasta esimesel mängude nädalvahetusel õnnestus Järvamaal VK-l teenida tabelisse juurde 4 punkti.
03.01. kohtuti kodusaalis uustulnukate duellis ASK/Kuldiga meeskonnaga. Peale kaotatud avageimi suutis kodumeeskond krambist üle saada ja mängu enda kasuks pöörata – tasuks 3-1 võit ja 3 lisapunkti turniiritabelis. Avageimi kaotuse pani peatreener Villi Vantsi mängupausi arvele, kuid arvas, et Järvamaa on tegelikult lihtsalt parem võistkond.
Mängu Lätlastega tegi eriliseks eriti  rohke punaste kaartide arv – 4tk. Tõsi, tänu uutele reeglitele on punast kaarti nüüdsest oluliselt lihtsam teenida.

04.01 tuli seada sammud Pärnu Spordihoonesse, et kohtuda värske karikavõitja Pärnu VK-ga. Eelmine päev oli suvepealinna meeskond kaotanud üllatuslikult Rakvere VK-le 3:2. Võis eeldada, et teist mängu Pärnakad komistada ei soovi ja marsivad platsile eriti keskendunult. Sellegi poolest soovisid Järvamaa mehed vormistada ka teise üllatuse Pärnule. Palju puudu ei jäänud, kuid peale võitluslikku mängu pidi külalismeeskond tunnistama siiski karikavõitja 3:2 paremust. Mäng oli hea ja punkt Järvamaale kirjas ka teisest mängust – võib nädalvahetusega rahule jääda!
TOP 5 hetki Pärnuga mängust saab vaadata ülevalolevast videost.
Järvamaa võrkpallurid soovivad teha suure kummarduse publikule, kes on lihtsal SUPER!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+