Järvamaa Võrkpalliklubi pidi tunnistama võitluslikus lahingus Poliurs/Ozolnieki paremust

Laupäeval toimunud Credit24 Meistriliiga kohtumises pidi Järvamaa Võrkpalliiklubi koduseinte vahel tunnistama Poliurs/Ozolnieki meeskonna 3:1 paremust (25:23;23:25;25:23;26:24).
Koduvõistkonna edukaim oli vanameister Ilmar Mõttus, kes tõi 20 punkti ja jäi 13-ga plussi. Virko Vantsi saldoks kujunes 16 ja pikalt vigastuspausilt naasnud Helar Jalg lisas 12. „Helari tagasitulek annab nii võistkonnale kui treeneritele uued võimalused. Tema osavus, mängutase ja kogemused tulevad järgmiste matšide käigus aina enam esile,ˮ tundis Raudsepp olulise lüli lisandumise üle rõõmu.
Lisaks tablool olnud numbritele, tabas kodumeeskonna temporündajate osakonda veel kaks kaotust- matši eel pidi haiguse tõttu kohtumisest loobuma Martin Ruul ja avageimis tegi jalale liiga Martti Rosenblatt. „Tahan kummardusega oma võistkonna ees mütsi maha võtta, sest nad näitasid täna sisu. Meie tiivad on natukene kärbitud, aga kõik, kes väljakul käisid, näitasid sisu ja andsid oma parima,ˮ lausus Järvamaa peatreener Laimons Raudsepp.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+