Laimons Raudsepp – see kõik on alles algus!

Järvamaa võrkpalliklubi peatreener Laimons Raudsepp sõnas kaotustega alanud hooaega kommenteerides, et see kõik on alles algus. «Start on olnud vaevaline, kuid mängupilt on paranenud iga korraga,» lausus ta. «Kaotustele hakkavad kindlasti järgnema võidud. Lähinädalatel paraneb asi tunduvalt.»
Raudsepp lisas, et võistkondlikult on nad harjutanud vaid kuu ja seda on olnud vähe. «Praegu jätkub meid vaid kaheks geimiks. Näiteks viimases, mängus Tartuga olid mõlemad esimesed geimid väga tasavägised, kuid kaotasime need arusaamatuste ja üksteise mittemõistmise tõttu,» selgitas ta.
Raudsepp usub, et varsti jätkub meeskonda ka mängu lõpuni. «Kõige tähtsam on minna edasi samm-sammult ehk punkt-punktilt ja geim-geimilt. Võistlusvaim pole kuhugi kadunud ja alistunult me kellegi vastu mängima ei lähe. Leiame oma taseme üles ja hakkame loodetavasti ka oma fänne rõõmustama,» lausus ta.
Ükski senine vastane pole Laimons Raudsepa hinnangul alistamatu. «Vajame natukene aega oma mängu parandamiseks,» kordas ta. «Arvan, et suudame kaotused vormistada teises ringis positiivseks tulemuseks.»

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+