Tugevate vastaste vastu punktita

Viimasel nädalavahetusel tuli Järvamaa VK-l rinda pista kahe väga tugeva ülikoolivõistkonnaga.

Laupäevases kodumängus oli meie vastaseks parim Läti klubi RTU/Robežsardze. Vastane surus hea servi ja võimsa rünnakuga kohe algusest oma tahtmise peale ning korralikku vastupanu suutsime näidata vaid teises geimis, mille ka võitsime. Kokkuvõttes tuli siiski tunnistada lõunanaabrite 3-1 paremust. Sidemängija Veiko sõnul võis võtmeküsimuseks lugeda servivastuvõtu logisemist. Mitmetel puhkudel kärises muidu tasavägises mängus vahe mitmepunktiliseks tänu vastase pikale serviseeriale.

Pühapäeval sõitis Paidesse külla praeguseks hetkeks Schenker liiga tabeliliider TTÜ. Eeldada tuli veel tugevamat vastast kui eelmisel päeval, kuid läksime entusiastlikult hambaid näitama. Hoolimata faktist, et geimivõiduni Järvamaa seekord ei jõudnud oli mängupilt tunduvalt stabiilsem kui eelmisel päeval. Teises ja kolmandas geimis olid meil omad võimalused, kuid TTÜ suutis minimaalse vahega oma paremuse maksma panna.

Peame vabandama fännide ees, kes ootasid meie mängu DelfiTV vahendusest. Tehnilistel põhjustel ei suudetud seekord otsepilti toota. Tänada sooviks aga taaskord suurt hulka pealtvaatajaid, kes olid tee saali leidnud!

Täpsemalt tulemustest:
Järvamaa Võrkpalliklubi – RTU/Robežsardze 1:3 (19:25 25:23 17:25 17:25) STATISTIKA
Järvamaa Võrkpalliklubi – TTÜ 0:3 ( 20:25 23:25 26:28) STATISTIKA